![Accident pe drumul Mahmudia -Murighiol. Un bărbat a decedat!](https://ziaruldetulcea.ro/wp-content/uploads/2018/02/1A8A0BA5-24C4-47DE-9D54-F26F33126DA2.jpeg)
![Accident pe drumul Mahmudia -Murighiol. Un bărbat a decedat!](https://ziaruldetulcea.ro/wp-content/uploads/2018/02/1A8A0BA5-24C4-47DE-9D54-F26F33126DA2.jpeg)
Accident pe drumul Mahmudia -Murighiol. Un bărbat a decedat!
Actualitate 6 februarie 2018 D.C.
![Accident pe drumul Mahmudia -Murighiol. Un bărbat a decedat!](https://ziaruldetulcea.ro/wp-content/uploads/2018/02/1A8A0BA5-24C4-47DE-9D54-F26F33126DA2.jpeg)
Detașamentul de pompieri Tulcea a intervenit pentru extragerea unei persoane de sex masculin, de aproximativ 35 ani, implicată într-un accident rutier pe drumul între Mahmudia și Murighiol . Victima se afla singură în mașină. Din nefericire la momentul în care au ajuns salvatorii persoana era decedată. La fața locului a intervenit și 1 echipaj al serviciului de Ambulanță care a stabilit decesul.