![Deputatul George Șișcu si-a depus candidatura pentru funcția de președinte al Consiliului Județean Tulcea.](https://ziaruldetulcea.ro/wp-content/uploads/2018/12/siscu33.jpg)
![Deputatul George Șișcu si-a depus candidatura pentru funcția de președinte al Consiliului Județean Tulcea.](https://ziaruldetulcea.ro/wp-content/uploads/2018/12/siscu33.jpg)
![Deputatul George Șișcu si-a depus candidatura pentru funcția de președinte al Consiliului Județean Tulcea.](https://ziaruldetulcea.ro/wp-content/uploads/2018/12/siscu33.jpg)
Deputatul George Șișcu si-a depus candidatura pentru funcția de președinte al Consiliului Județean Tulcea.
„Mi-am depus cu speranță și încredere astăzi candidatura pentru Președinția Consiliului Județean.
Tulcea este familia mea și mă voi dedica tuturor tulcenilor în viitorul mandat, la fel cum m-am dedicat lor și până acum, ca parlamentar, în aceeași măsură în care, de-a lungul vieții, m-am dedicat familiei mele.
Avem mult de muncă în fața noastră și sunt conștient de toate dificultățile. Știu însă ce am de făcut încă din prima zi,a declarat deputatul George Șișcu.