![L-ați văzut? Sunați la 112](https://ziaruldetulcea.ro/wp-content/uploads/2024/03/IMG-20240330-WA0071-573x300.jpg)
![L-ați văzut? Sunați la 112](https://ziaruldetulcea.ro/wp-content/uploads/2024/03/IMG-20240330-WA0071-573x350.jpg)
L-ați văzut? Sunați la 112
Actualitate 31 martie 2024 D.C.
![L-ați văzut? Sunați la 112](https://ziaruldetulcea.ro/wp-content/uploads/2024/03/IMG-20240330-WA0071-573x300.jpg)
La data de 29 martie 2024, polițiștii din cadrul Inspectoratului de Poliție Județean Tulcea au fost sesizați cu privire la faptul că, în cursul zilei , numitul VITULESCU CONSTANTIN de 25 ani a plecat voluntar de la Centrul de Reabilitare pentru Persoane Adulte cu Dizabilități din localitatea Horia și nu a mai revenit până în prezent.
Semnalmente : păr brunet , ochi căprui, față ovală, ten deschis.
Cei ce pot furniza informații ce pot ajuta la găsirea persoanei în cauză sunt rugați să apeleze numărul unic de urgență 112