![L-AȚI VĂZUT?SUNAȚI LA 112](https://ziaruldetulcea.ro/wp-content/uploads/2023/10/IMG-20231019-WA0013-640x300.jpg)
![L-AȚI VĂZUT?SUNAȚI LA 112](https://ziaruldetulcea.ro/wp-content/uploads/2023/10/IMG-20231019-WA0013-750x350.jpg)
L-AȚI VĂZUT?SUNAȚI LA 112
ActualitateDezvaluiri 19 octombrie 2023 D.C.
![L-AȚI VĂZUT?SUNAȚI LA 112](https://ziaruldetulcea.ro/wp-content/uploads/2023/10/IMG-20231019-WA0013-640x300.jpg)
Polițiștii din cadrul Inspectoratului de Poliție Județean Tulcea au fost sesizați cu privire la faptul că, la data de 18 octombrie 2023, numitul *CIUCIU CORNEL , în vârstă de 45 de ani,* a plecat voluntar la o stână de pe raza localității Lunca , județ Tulcea si nu a mai revenit.
Semnalmente: aproximativ 70 kg, păr negru ,ochi albaștri, ten deschis, tatuaj pe antebraț.
*Persoanele care dețin informații care să conducă la găsirea acesteia sunt rugate să apeleze numărul unic de urgență 112 sau să anunțe cea mai apropiată unitate de poliție.*