![Mandat penal executat de polițiști](https://ziaruldetulcea.ro/wp-content/uploads/2014/07/catuse-pentru-arestati1.jpg)
![Mandat penal executat de polițiști](https://ziaruldetulcea.ro/wp-content/uploads/2014/07/catuse-pentru-arestati1.jpg)
Mandat penal executat de polițiști
Actualitate 20 septembrie 2016 D.C.
![Mandat penal executat de polițiști](https://ziaruldetulcea.ro/wp-content/uploads/2014/07/catuse-pentru-arestati1.jpg)
La data de 19 septembrie a.c., polițiștii Serviciului de Investigații Criminale împreună cu cei din cadrul Poliției Oraș Babadag au depistat pe raza orașului Babadag, județul Tulcea, un bărbat de 40 de ani din oraș Babadag, județul Tulcea, împotriva căruia Judecătoria Babadag a emis mandat de executare a pedepsei închisorii pe o perioadă de 3 ani și 6 luni, pentru săvârșirea infracțiunii de vătămare corporală.
Persoana în cauză fost reținută.